Відповідно до плану діяльності Крижопільської селищної ради на 2019 рік щодо прийняття регуляторних актів розпочато процедуру прийняття регуляторних актів рішень сесії Крижопільської селищної ради про прийняття місцевих податків та зборів на 2020 рік.

ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

Відповідно до ст.9, ст.13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» №1160 – IV від 11.09.2003 року з подальшими змінами і доповненнями, пп.12.3.4 п.12.3 ст.12 Податкового кодексу України Крижопільська селищна рада з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднює:

  1. Аналіз регуляторного  впливу проекту рішення “Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Крижопільської селищної ради на 2020 рік”.
  2. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення «Про встановлення ставок єдиного податку на території Крижопільської селищної ради на 2020 рік».
  3. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення «Про встановлення податку на землю на території Крижопільської селищної ради на 2020 рік».
  4. Аналізу регуляторного впливу проекту рішення «Про встановлення податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території Крижопільської селищної ради на 2020 рік».

Зауваження і пропозиції від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 8 травня 2019  року.

Зауваження і пропозиції приймаються у письмовому виді за адресою: 24600 Вінницька обл., Крижопільський район, смт Крижопіль, вул. Героїв України, 59,  Крижопільська  селищна рада, а також в електронному варіанті: електронна адреса Крижопільської селищної ради : kryzhopil_sel_rada@ukr.net.

Ознайомитись із документами можна за цим посиланням, або перейти у розділ “Регуляторна діяльність” та обрати відповідну кнопку.

Коментувати